TSM Global, ABD Devi Finlay’in Türkiye’deki yeni distribütörü oldu

Hızla büyüyen TSM Global Türkiye, küresel mobil kırma, eleme ve taşıma sektörünün öncülerinden Finlay’in yetkili distribütörü oldu. TSM artık inşaat, taş ocakçılığı, geri dönüşüm ve madencilik de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde güvenilirliği, verimliliği ve çok yönlülüğü ile tanınan Finlay marka paletli mobil kırma, eleme ve taşıma ekipmanlarının tamamını bünyesinde hizmete sunacak.

Bu stratejik iş birliği, Finlay’in yenilikçi kırma, eleme ve taşıma teknolojisindeki uzmanlığı ile TSM’nin müşteri hizmetlerinde mükemmellik konusunda köklü itibarını bir araya getiriyor.

Finlay İş Geliştirme Müdürü Ozan Babacan, müşterilerimize rakipsiz hizmet ve destek sağlama konusundaki kararlılığımızın bir parçası olarak, “TSM Global, Finlay ailesine, davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Onların tanınmış itibarı, sektör bilgisi ve müşteri memnuniyetine olan bağlılıkları, Türkiye’de genişletmeyi hedeflediğimiz ideal bir ortak haline getiriyor. Türkiye çapındaki 8 şube ve geniş destek ağıyla mevcut ve yeni müşterilere destek vermenin yanı sıra ülke çapında kiralama çözümleri sunacaklar. TSM ile yapılan iş birliği, Finlay’in küresel dağıtım ağını güçlendirme ve müşterilere yerelleştirilmiş destek sağlama atratejisinin bir parçasıdır.” ifadelerini kullandı.

TSM Genel Müdürü Burak Ertuğrul, “Sektörde dünya lideri Finlay’i temsil etme ve dünya standartlarındaki ürünlerini Türkiye’deki müşterilerimizle buluşturma fırsatından dolayı heyecan duyuyoruz. Finlay’in yenilikçiliğe ve kaliteye olan bağlılığı, değerlerimizle kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor ve bu işbirliğinin müşterilerimize olağanüstü değer katacağından eminiz.” dedi.

Türkiye’deki müşteriler yalnızca Finlay’in tanınmış ürün portföyüne değil, aynı zamanda TSM’nin sağladığı kapsamlı satış sonrası destek, eğitim ve kiralama hizmetlerine de erişebilecekler. Bu stratejik iş birliği, genel müşteri deneyimini geliştirmeyi ve Finlay’in Türkiye’deki malzeme işleme işletmeleri için güvenilir bir ortak olmaya devam etmesini sağlamayı amaçlıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx