POCO X6 Pro kendini gösterdi

Akıllı telefon dünyasında heyecanla beklenen bir gelişme var: POCO’nun X6 serisi kısa süre içinde teknoloji meraklılarıyla buluşacak gibi görünüyor. Seriye ait birkaç cihazın sertifikasyon sitelerinde görülmesinin ardından, POCO’nun 23122PCD1I model numarasına sahip bir cihazı BIS sertifikasyon web sitesinde ortaya çıktı. Henüz cihazın ismi resmi olarak açıklanmasa da, POCO X6 Pro olabileceği tahmin ediliyor. Benzer bir cihaz, kısa süre önce IMEI veritabanında da tespit edilmişti.

BIS sertifikası, POCO X6 Pro‘nun Hindistan pazarında satışa sunulacağını doğruluyor. Daha önceki raporlar, POCO X6 Pro‘nun Çin’de yakın zaman önce piyasaya sürülen Redmi Note 13 Pro‘nun yeniden markalanmış bir versiyonu olacağını öne sürüyordu.

POCO X6 Pro kendini gösterdi

Ayrıca, POCO X6 5G‘nin de yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu cihazın Redmi Note 13 5G‘nin modifiye edilmiş bir versiyonu olabileceği konuşuluyor.

Redmi Note 13 Pro, 120Hz yenileme hızına sahip 6.67 inçlik bir AMOLED ekran, Snapdragon 7s Gen 2 yonga seti ve 200MP’lik üçlü kamera sistemi gibi özelliklerle geliyor. Diğer yandan Redmi Note 13 5G, 120Hz yenileme hızına sahip 6.6 inç AMOLED ekran, MediaTek Dimensity 6080 yonga seti ve 108MP’lik çift kamera sistemine sahip. POCO, X6 serisinin lansman tarihini henüz açıklamış değil; ancak BIS sertifikası, lansmanın çok yakın olduğunu işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx