Arda Güler: İlk kupamı kazandım, inşallah devamı gelir

Türkiye Kupası’nda Başakşehir’i 2-0 yenen Fenerbahçe’nin futbolcuları yıllar sonra gelen kupanın sevincini yaşadı.

Sarı-lacivertlilerin genç yıldızı Arda Güler, maç sonrası yaptığı açıklamada “Uzun zamandır kupa kazanamıyorduk. Fenerbahçe kupalar kazanmaya alışık bir kulüp. İnşallah bundan sonra devamı da gelir. Ben de kendi adıma ilk kupamı kazandığım için çok mutluyum.” dedi.

Ferdi Kadıoğlu da çok mutlu olduklarını ifade ederek “Yani söyleyecek kelime bulamıyorum daha fazla. Beş yıl bu kulüpteydim. Bu kulüpte olmaktan hep mutlu oldum ve bu süre dahilinde hiç kupamız olmamıştı. Dolayısıyla bunu bu akşam gerçekleştirmiş olmak bizim için gerçekten büyük bir mutluluk.” diye konuştu.

Miha Zajc ise rakipleri karşısında çok iyi bir performans ortaya koyduklarını belirterek, şunları söyledi: “Sezon uzundu bizler açısından ama önemli bir kupa oldu ve tabii ki de tüm takım olarak aldığımız kupadan dolayı çok mutluyuz. Burada taraftarlara da çok teşekkür ediyorum. Çünkü 90 dakika boyunca bizi desteklediler. Dolayısıyla harika bir akşamdı, harika bir histi hissettiklerimiz.”

İrfan Can Kahveci de uzun zamandan sonra kulübe bir kupa kazandırdıklarını belirterek, “İnşallah gelecek kupaların başlangıcı olur.” dedi.

Kaleci Altay Bayındır, kupa kazanmanın önemli olduğunu belirterek, “Kazandığımız kupa camiamıza hayırlı olsun. Bu kupa umarım kazanacağımız kupaların başlangıcı olur.” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir