28 Ekim 2023 Cumartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 28 Ekim Cumartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

İsrail ordusunun Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları aralıksız sürerken, İsrail’deki savaş kabinesi, kara harekatını oy birliğiyle onayladı. Başbakan Netanyahu, ‘Savaş zor ve uzun olacak’ dedi. İsrail Genelkurmay Başkanı Korgeneral Halevi ise’ Büyük bir güçle girmekten başka çare yok’ demişti.

29 Ekim Pazar günü gönlünde vatan aşkı olan milyonlarca kişiyle beraber Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlayacağız. Bu çok özel ve anlamlı günümüzde dünyanın birçok ülkesinden mesajlar alıyoruz. İngiltere Kralı 3. Charles ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iyi dileklerini ilettiği bir mektup yazarak Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutladı. Kral Charles’ın sözlerine sosyal medyadan yorum yağdı elbette.

https://onedio.com/haber/turkiye-cumhuriyeti-nin-100-yilini-kutlayan-ingiltere-krali-3-charles-en-iyi-dileklerimizi-iletiyoruz-dedi-1181813

Cumhuriyetimizin 100. yılı için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor. Şimdiye kadar Tarkan, Kenan Doğulu ve Norm Ender’in çıkardığı 100. yıl marşları ise pek revaçta! Gelin, hangi marşın daha iyi olduğunu tartışan sosyal medya ahalisi neler demiş beraber bakalım, son kararı da size bırakalım!

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Gazze’de süren kara operasyonunun savaşın ikinci aşaması olduğunu söyledi. Netanyahu, ‘Bu uzun ve zor bir savaş olacak. Kazanacağız’ dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Büyük Filistin Buluşması’nda yaptığı açıklamalara da göndermede bulunan İsrail Başbakanı “Eğer askerlerimizi savaş suçları işlemekle itham edebileceğinizi sanıyorsanız, bu ikiyüzlülüktür. Biz dünyanın en ahlaklı ordusuyuz’ ifadelerini kullandı.

Son günlerde sosyal medyada büyük gündem olan ve herkesin aklını başından alan Yakamoz duvar kağıdını eminim görmüşsünüzdür. Eski sevgilisinin kendisine yeniden yazmasını isteyenler bu tarot kartını telefonlarına duvar kağıdı yapıyor. Adeta bir akım haline gelen bu duvar kağıdıyla ilgili pek çok paylaşım da yapıldı.

Dilan Polat dosyasını ilk günden bu yana yakından takip eden Avukat Feyza Altun yeni bir konuyla gündeme geldi. Güzellik dünyasının tanınmış isimlerinden Neslim Güngen, Altun’un 11 yıl önceki tweetlerini ‘ifşaladı.’ Güngen’in paylaşımına kayıtsız kalmayan Feyza Altun, kendisini de incelemeye başlayacağını duyurdu.

İkiz Anne Babalardan Doğan İki Kuzenin Birbirlerine Olan Muazzam Benzerliği

Atatürk’e Olan Benzerliği ile Burnumuzun Direğini Sızlatan Serdar Görel’in Son Paylaşımı “Keşke” Dedirtti

Amerika’da Video Çeken Youtuber Melih Abuaf’ın Hamburger Siparişi Verirken Kasiyer ile Yaşadığı İlginç Anlar

Sık sık değiştirdiği tarzıyla gündem olan Merve Boluğur, bu sefer de Halloween’de “Joker” olmayı seçti. “Joker” olmak için çabalayan Boluğur’un imajı sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti…

29 Ekim’de vereceği konser için Atatürk’ün en sevdiği iki kıyafetini tasarlatan Hadise, sosyal medya kullanıcılarının tüylerini diken diken etti..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx