Servetinin Ne Kadarını Kriptoda Tutuyor? Binance CEO’su Açıkladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, servetinin ne kadarını kripto para olarak tuttuğunu açıkladı. Ayrıca Zhao, aile masraflarını nasıl ödediğine açıklık getirdi.

Binance CEO’su: Servetimi tamamen kripto olarak tutuyorum!

Kripto Twitter dünyası ilginç sohbetlere ve tartışmalara konu olmaya devam ediyor. Bu sefer, sohbete konu olan dünyanın en büyük kripto borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao’ydu. Kripto dünyasından tanınan bir Twitter kulanıcısı, takipçilerine “Kaçınız varllığınızın %90’ından fazlasını kripto veya Bitcoin’de tutuyorsunuz?” şeklide bir soru yöneltti. Bu muhabbete, CZ de iştirak etti ve %99,9 olarak cevap verdi. Böylece, Binance CEO’sunun servetinin neredeyse tamamını kripto olarak tuttuğunu öğrenmiş olduk.

https://twitter.com/cz_binance/status/1662455050185089024

Changpeng Zhao’nun bu açıklaması akıllara farklı sorular getirdi. Örneğin, normal harcamalarını acaba nasıl yapıyordu? Bu bağlamda , bir takipçisi de CZ’nin cevabına, “Bu, aileniz de dahil olmak üzere tüm masraflarınızın kripto yoluyla ödendiği anlamına mı geliyor?” şeklinde sordu. Changpeng Zhao ise, “Evet. Ödeme sırasında dönüştürmenin birçok yolu var. Ödeyen kripto olarak öder. Alıcı itibari para olarak alır. Binance (ve diğerleri) orta katman olabilir,” cevabını verdi.

Changpeng Zhao’nun net serveti ne kadar?

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) net servetinin 74 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. CZ, Binance’in kurucusu ve CEO’su olan Çinli bir Kanadalı işletme yöneticisi. Changpeng Zhao, Çin’de doğdu ancak erken yaşta Kanada’ya taşındı. Şu anda Singapur’da yaşıyor. Daha önce Blockchain.info’yu kuran ekibin bir üyesiydi ve Baş Teknoloji Sorumlusu olarak görev yaptı. O en zengin ve cömert bir yaşam tarzı yaşıyor. Ayrıca anne ve babası öğretmendi ve 12 yaşındayken British Columbia’ya yerleşti. Birçok şey yaparak ailesini desteklemeye yardımcı oldu. 2017 yılında, şirketi çok kısa bir süre içinde kripto ticareti için en önde gelen değişim platformuna dönüştürdü.

Dünyanın en zengin insanları listesinde 11. sırada yer alıyor. Changpeng Zhao’nun hayatı çok ilham verici ve hayatını tamamen değiştirdi. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Changpeng Zhao’nun hikayesi gerçekten heyecan verici ve ilham verici. Mümkün olan her görevi kendi çabalarıyla mümkün hale getirdi. Her zaman bu dünyada hiçbir şeyin imkansız olmadığını düşündü. Çok iyi iş çıkardı ve kariyerinde başarılı oldu. Şimdi ailesiyle birlikte lüks bir hayat yaşayan dünyanın en zengin insanı olmasının nedeni bu. Birçok zorluğa rağmen iş hayatında başarılı olmanın mümkün olduğunu gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir