Kaan Boşnak kimdir, kaç yaşında? Kaan Boşnak’ın çocuğu var mı? Kaan Boşnak ne vakit evlendi?

Yüzyüzeyken Konuşuruz kümesinin solisti Kaan Boşnak, eşi Başak Ceylan Torun’a ve çocuğuna şiddet uyguladığı savıyla gündeme geldi. Kaan Boşnak’ın eşi Ceylan Torun yaptığı paylaşımda, “Artık oğluma, kendi aileme ve bana yaşatılan üzücü durumları açığa kavuşturmak üzere avukatlarım ile gerekli türel süreçleri başlatacağız” dedi. İşte, ‘Kaan Boşnak kimdir?’ sorusunun yanıtı…

KAAN BOŞNAK KİMDİR, TAM İSMİ NE?

4 Eylül 1992 İstanbul doğumlu olan ‘Sebahattin Kaan Boşnak‘, müzik mesleğine 3 Maymun isimli bir küme ile başlamıştır. Boşnak, 2011 yılında Yüzyüzeyken Konuşuruz kümesini kurmuştur ve asıl yükselişi bu kümeyle olmuştur. 30 yaşındaki Kaan Boşnak, 2017’den beri solo müzikler da yayımlamaktadır.

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ

Bağımsız rock çeşidinde müzik yapan Kaan Boşnak, 2011 yılında Engin Sevik ile birlikte kurduğu Yüzyüzeyken Konuşuruz kümesiyle Youtube üzerinden yayınladığı görüntüler ile dinleyicilerinin beğenisini topladı.

Grup, 2013 yılında birinci albümleri ‘Evdekilere Selam‘ sayesinde daha geniş kitlelere ulaştılar. İlerleyen vakitte sırasıyla Can Tunaboylu, Can Kalyoncu ve Baran Ökmen’in de iştirakiyle küme son haline ulaştı. 2014 yılında Otoban Sıcağı ve 2018 yılında Akustik Travma albümleriyle popülariteleri de süratle arttı. 2020 yılında 46.’sı düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘‘En Güzel Müzik Grubu” mükafatını aldılar.

KAAN BOŞNAK’IN ÖZEL HAYATI

Boşnak, 20 Nisan 2020 tarihinde şenlik ve aktiflik direktörü Başak Ceylan Torun ile evlendi. Bu evlilikten 2021 yılında Ali Kutluhan isminde bir çocukları dünyaya dünyaya geldi.

Şiddet iddiası

10 Eylül 2022 tarihinde eşi Başak Ceylan Torun, Instagram hesabı üzerinden “Bu vakte kadar ailem ve oğlum ziyan görmesin diye daima sustum, açıklama yapmadım. Artık oğluma, kendi aileme ve bana yaşatılan üzücü durumları açığa kavuşturmak üzere avukatlarım ile gerekli tüzel süreçleri başlatacağız” kelamları ile kendisinin ve çocuğunun şiddet gördüğünü açıkladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*