Hastane acil servisinde bıçaklı arbede: 4 yaralı

Ilıca Mahallesi Kumköy Turizm Merkezi’nde meydana gelen trafik kazasında hafif yaralanan Çiğdem K., Meral D. ve Şafak D. denetim gayeli Manavgat Devlet Hastanesi’ne getirildi. Tedavi altına alınan 3 kişi ile bu sırada hastanede bulunan N.G. isimli bayan ortasında tartışma yaşandı.

Tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine N.G. yanında taşıdığı bıçakla evvel tomografi kısmında sinema çektirmek için sıra bekleyen Çiğdem K’yi akabinde da başka kısımlarda bulunan Şafak D. ve Meral D’yi yaraladı. Bu sırada tarafları ayırmaya çalışan jandarma vazifelisi de bacağından hafif yaralandı.

Yaralılardan Çiğdem K’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtilirken, başka yaralıların durumunun güzel olduğu öğrenildi. Yaralanan jandarma vazifelisi ise tedavisinin akabinde taburcu edildi.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği grupları, olay yerinden kaçan kuşkulu N.G. ve eşi U.G’yi bir müddet sonra yakaladı.

Bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren N.G’nin geçtiğimiz cumartesi günü Gündoğdu Mahallesi’nde aracına tüfekle ateş edilen kardeşi T.G’nin yaralanmasından kaza geçiren aileyi sorumlu tuttuğu, bu nedenle de ortalarında hasımlık oluştuğu ileri sürüldü.

İki aile ortasında “kız isteme” nedeniyle çıkan uyuşmazlık sonrasında yaşanan olayda yaralanan T.G’nin Manavgat Devlet Hastanesi’nde tedavisinin sürdüğü, bu kişiyi tüfekle yaraladığı savıyla jandarma takımının yakaladığı M.D’nin ise gözaltında olduğu öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*