Cumartesi Gününüz Zehir Zıkkım Olacak! İşte Günün En Şanssız Burcu! 28 Mayıs Burç Yorumları…

KOÇ : BUGÜN ÇOK FAZLA TARTIŞACAKSINIZ

Hayal gücünüz geniş olduğundan ve insanlara tam olarak ne düşündüğünüzü söylemekten çekinmediğinizden bugün çok fazla tartışma mevzunuz olacak üzere görünüyor.

Kimileri söylediklerinizi tavsiye manasında yararlı bulabilir, bu elbette sizi çok gururlandıracak bir şey. Ferdî hayatınız için de âlâ tahlillere ayak uyduramıyor olmanız çok makus.

BOĞA : HAFTA SONU SIHHATİNİZE ODAKANACAKSINIZ

Görünüşe nazaran bugün sıhhatinize çok odaklanacaksınız ve hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmasına müsaade vermeyeceksiniz.

İster bir müdahaleye hazırlanıyor olun ister yalnızca ufak şeyleri abartıyor olun, etrafınızdakiler size çok uygun davranacaktır. Öğlenden sonraya yanlışsız, sizi neşelendirecek bir ziyaretle karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER : İŞER SİZİN İÇİN ZORLAŞIYOR

Partnerinizin bu günlerde yaşadıklarına odaklanmak isteyebilirsiniz zira onlar güç bir periyottan geçiyor olabilir ve bunu siz sahiden fark etmemiş olabilirsiniz.

Bir uyuşmazlığı kökünden çözmeye çalışıyorsunuz fakat birebir vakitte hakikaten sıkıntı işlere girmek istemiyorsunuz. Kendinizi bundan ne kadar uzak tutarsanız, işiniz o kadar sıkıntı olur.

YENGEÇ : ARKADAŞLARINIZLA KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRECEKSİNİZ

Makul bir aktiviteyi denemeye çok heveslisiniz ve arkadaşlarınızın etrafınızda olması memnun olmak için ekstra bir neden üzere görünüyor.

Bu, bugün genel olarak âlâ bir ruh halinde olduğunuz ve yolda meydana gelebilecek trafik gecikmeleri üzere küçük aksamaların canınızı sıkmasına müsaade vermeyeceğiniz manasına gelir.

ASLAN: KOLAY İŞLERİ ZORLAŞTIRMADA ÜSTÜNÜZE YOK

Mevcut eğilim, konut işlerine ne kadar güç harcadığınıza bakar ve yalnızca ruh katabildiğiniz mevzularda başarılı olacaksınız üzere görünüyor.

Çok maceracısınız ve tahminen de sevdiklerinizi de yaptığınız işe dahil ederek kolay faaliyetleri gerçek zorluklara dönüştürüyorsunuz.

BAŞAK : PARTNERİNİZİN SÜPRİZİ OLACAK

Görünüşe nazaran bu cumartesi sabahı meydana gelen birtakım küçük olaylar bağlantınıza yeni bir soluk getirecek.

Partnerinizin sizin için hazırladığı bir sürprizle ya da ikinizin de istediği ve sonunda gerçekleşen bir şeyle ilgisi olabilir. Bugün sıkılmayacaksınız, orası kesin.

TERAZİ : BUGÜN TERAZİLERİN GÜNÜ OLACAK

Mevcut eğilim, arkadaş etrafınızda kimi hırsları harekete geçirecek ve buna alet olmasanız da arkadaşlarınız ortasındaki çekişmeyi bitirmek isteyeceksiniz.

Bu, bugünden öteki bir beklentisi olan partneriniz için bir sürpriz olabilir, bu nedenle gereksiz şeylerle uğraşmamayı tercih etmek isteyebilirsiniz. Birtakım Teraziler, insanların gözünde olağandan daha fazla takdir görecektir.

AKREP : GERİLİMLİ BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bugün dinlenmek için fazla vaktiniz olmayacak ve görünüşe nazaran yorgun olmasanız bile bu sizin için bir gerilim ögesi olacak.

Küçük bir aile ikilemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz ve görünüşe nazaran kendi duygusal muhafaza sisteminiz sizi bu ikileme fazla bulaşmaktan uzak tutmaya çalışacak.

YAY : EVVEL NE İSTEDİĞİNİZE KARAR VERMELİSİNİZ

Bugünden ve genel olarak önümüzdeki haftadan nitekim ne istediğinizi başınızda somutlaştırmalısınız zira hayal peşindesiniz ve yolda kaybolmanız çok kolay olacak üzere görünüyor.

Genel manada hayal gücünüzü âlâ bir formda kullanabilirsiniz, fakat tahminen de bugün mümkün olduğunca odaklanmak ve planlamaya başvurmak en düzgünü olacaktır.

OĞLAK : ÇOK SERT DAVRANACAKSINIZ

Bugün size tavsiyemiz, şayet kelam vermediyseniz; diğerlerini söylediklerinden çok yaptıklarına bakarak değerlendirmelisiniz.

İnsanların fikir değiştirmesi doğaldır fakat kelamdan dönmek de onlara haksızlık olacaktır. Bugün sözünüze hürmet duymayanlara çok sert davranacaksınız.

KOVA : BU GÜN UZUN VADEDE TESİRİNİ GÖRECEĞİNİZ BİR KARAR VERECEKSİNİZ

Görünüşe nazaran bugün, farkında olmasanız bile, uzun vadede bağınızı etkileyecek küçük bir karar vereceksiniz.

Hakikat olanı yapmak için ivedi ediyorsunuz fakat tıpkı vakitte birtakım şahsî özgürlüklerinizden de vazgeçmek istemiyorsunuz. Aşk ismine bir uzlaşma yapmanız gerekecek.

BALIK : AŞKINIZI İTİRAF EDECEKSİNİZ

Bu cumartesi romantik manada çok gözü pek görünüyorsunuz ve sonunda aşkınızı yahut gibisi bir hissinizi itiraf edebilirsiniz.

İtirafınızın nasıl karşılanacağından emin değilsiniz lakin bu sizi itiraf etmekten hakikaten alıkoymuyor. Ayrıyeten bir arkadaşınızın hayatında olan bir şey sizi çok heyecanlandırıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.