Cahit Özkan cephesinden ‘istifa’ argümanlarına cevap

YouTube’da Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan AKP Küme Başkanvekili Cahit Özkan‘ın Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgi kelamları gündeme oturdu.

AKP Genel Lider Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak Özkan’ın görüşlerinin partinin fikirlerini yansıtmadığını söz etti. Çelik’in açıklamasının ardından “Cahit Özkan vazifeden alınacak mı?” sorusu akıllara geldi.

Cumhuriyet.com.tr‘den Mehmet Oflaz‘ın ulaştığı Özkan’ın danışmanı, Özkan’ın misyondan alındığına dair argümanların yanlışsız olmadığını söyledi.

İstifa savlarının gündemde olduğu ve bir açıklama yapılıp yapılmayacağını sorduğumuz Özkan’ın danışmanı, “Bilmiyoruz, şimdi o denli bir bilgimiz yok” tabirlerini kullandı. Özkan’ın “istifası üzere bir durumun kelam konusu olmadığını” söyleyen danışman, “Cahit Özkan vazifesine devam ediyor” açıklamasında bulundu.

BASIN TOPLANTISI İPTAL

Öte yandan; Cahit Özkan’ın bir başka danışmanı ise bugün TBMM’de yapılması planlanan basın toplantısının yapılmayacağını söyledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.