Bülent Korkmaz: ‘Bir transfer daha yapacağız’

Korkmaz, Mehmet Cengiz Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, ligin birinci haftasında 13 Ağustos Cumartesi günü alanında Ankara Keçiörengücü ile yapacakları maçı kıymetlendirdi.

Herkes üzere heyecanlı olduklarını lisana getiren Korkmaz, “Bir emelimiz ve maksadımız var. Bunun için de 23 Haziran’dan beri çalışıyoruz.” dedi.

Korkmaz, yeni transferler ve geçen dönemden kalan oyuncularla çok hoş bir kamp devri geçirdiklerini belirterek, şöyle devam etti:

“Hem fizikî hem taktiksel olarak düzgün çalıştık. Bunun meyvesini de maçlarda alacağız. Amaca ulaşmak için de ligdeki maçları kazanmamız gerekir. Yaptığımız transferlerde bir bölgede eksiğimiz var. İnşallah o transfer de bu hafta gecikmeden gelir. Üzerinde çok durduğumuz için biraz gecikti. Maalesef olmadı. İnşallah bu hafta olur. Hem transferleri tamamlamış hem de lige yeterli halde girmiş oluruz.”

Bu ligde üst düzey bir gayret olduğunu kaydeden Korkmaz, “O çabayı her rakibimize göstermemiz lazım. Bu çabayı gösteremezseniz istediğiniz gayeye ulaşamazsınız. Bunu yapacağız. Ondan sonra sistem, taktik, teknik ve yetenek gelecek. Bir maksadımız var, o maksada de taraftarsız ulaşamayız. Taraftar olmadan olmaz. İnşallah onlar da cumartesi günü stadı doldururlar.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*