Ahmet Işık Çebi: Biz bugün varız, yarın yokuz

Adana Beşiktaşlılar Derneği’nin 28. kuruluş yıl dönümü, Adana’da bir restoranda düzenlendi. Geceye, Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Işık Çebi, Beşiktaş İdare Heyeti Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar, Pascal Nouma ve çok sayıda kulüp üyesi katıldı.

Lider Ahmet Işık Çebi, katıldığı yemekte bulunan üyelerle tek tek tanışarak hatıra fotoğrafı çekildi. Birtakım küçük taraftarlar üzerlerindeki formayı Çebi’ye imzalattı. Gecede konuşma yapan Lider Çebi, ”Beşiktaş’ımızın Anadolu’da o meşhur 3 büyük dedikleri kadroların içerisinde en çok sevilen, tutulan ve gönül bağı olan bir Beşiktaş’ımız var” diye konuştu.

“Biz bugün varız yarın yokuz, genel şura üyeleri yıllarca var”

Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi, ”Genel konseyler, mali heyetler ve tüzük kongrelerini eksizi olabildikçe gelmeleri ve mümkün olduğu kadarıyla üye sayılarını genel konsey üyesi olmuş kişi sayılarını arttırmalarını hepinizden rica ediyorum. Biz bugün varız, yarın yokuz. Sonuç olarak genel konsey üyeleri yıllarca Beşiktaş’ı yönetim edecekleri, Beşiktaş ile ilgili alınacak kararları belirleyen ve destekleyenler olacaktır. Beşiktaş Genel Şura Üyeliği, Beşiktaş Başkanlığı ve idare konseyi üyeliği kadar değerlidir, hatta daha da değerlidir. Yani Beşiktaş’ı yönetecek olanlara mazbatayı veren bu genel heyet üyesi olmak bir onurdur” tabirlerini kullandı.

Çebi son olarak, ”Önümüzdeki cumartesi ve pazar seçimimiz var. İnsanlarda şöyle bir şey var; Ahmet Beyefendi zati kazanır neden gidelim. Benim kazanacağımın garantisi yok. Beşiktaş genel heyet üyeleri kimleri istiyorsa, çoğunluk kimi seçecekse onlar olacak. Biz de onlara hürmet duyacağız ve onlara hizmet etmeye devam edeceğiz. Ancak bu ben olurum ya da öteki arkadaşımız olur” diye konuştu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*