Adana’da kocası bıçaklanarak öldürülünce isyan etti: Kocamın ne kabahati vardı

Adana’da Sarıçam ilçesi Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir fabrikada, Durmuş Yıldız, uzaklaştırma kararı olmasına karşın ayrılma etabındaki eşi Cansu Yıldız’ın çalıştığı fabrikaya gitti.

Fabrikaya gelen Durmuş Yıldız, eşi Cansu Yıldız ile alakası olduğunu sav ettiği V.K’nın boğazına bıçak dayayarak kısa vadeli rehin aldı.

KADES’i kullandı

Bu sırada olay yerinden kaçan Cansu Yıldız, Bayan Takviye Uygulamasını (KADES) tekraren kullandı. Bunun üzerine bölgeye çok sayıda polis sevk edildi.
Çevredekilerin müdahalesiyle Durmuş Yıldız rehin aldığı V.K’yı bıraktı.


Karnından bıçaklandı, hayatını kaybetti

Daha sonra çıkan arbedede Durmuş Yıldız, Tolga Kılıç (33)’ı karnından bıçaklayarak ağır yaraladı. Durmuş yıldız aracına binerek olay yerinden kaçtı. Bölgeye gelen polis grupları, Tolga Kılıç’ı ağır yaralı görmesi üzerine sıhhat takımlarına durumu bildirdi.

İHA’nın haberine nazaran, sıhhat takımları yaralı Tolga Kılıç’ı Adana Kent Hastanesine kaldırdı. Hastanede yapılan müdahalelere karşın Tolga Kılıç kurtarılamadı. Tolga Kılıç’ın cesedi, otopsisi yapılmak üzere Adana İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.


“Kocamın ne kabahati vardı”

Eşi Tolga Kılıç ile birebir fabrikada çalışan Makbule Kılıç, iş arkadaşı olan Cansu Yıldız’a “Benim kocamın ne kabahati vardı?” diyerek reaksiyon gösterdi. Makbule Kılıç daha sonra fabrikada bir yere oturarak gözyaşlarına boğuldu.

Polis, Durmuş Yıldız’ın kaçtığı aracın plakasını telsiz anonsuyla takımlara bildirdi. Otoyolda incirlik uygulama noktasına gelen Durmuş Yıldız, Narkotik polisleri tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*